Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


21 лютого – Всесвітній день екскурсовода

Більшість людей обожнюються подорожувати. В сучасному світі це неможливо здійснити без розвинутої туристичної інфраструктури наріжними каменями якої є екскурсоводи та гіди. Кожному з нас хоча б один раз довелося побувати на екскурсії.
Свято було започатковане в 1990 році та вперше відзначалося в Лондоні, який є одним з найбільших туристичних центрів світу. Ініціатором заснування події була Міжнародна федерація асоціацій екскурсоводів.


Туризм є важливою галуззю української економіки. Щороку нашу державу відвідують понад 20 мільйонів туристів. Туристична галузь України динамічно розвивається. Особливої популярності останніми роками набув внутрішній туризм у Карпатах.

Національний парк "Сколівські Бескиди" на сьогоднішній день пропонує відвідувачам екскурсії маркованими маршрутами, туристичними шляхами, екологічними стежками протяжністю 146 кілометрів, де для кожного шляху розроблені індивідуальні QR-коди. Також при НПП функціонують чотири еколого-просвітницькі центри, цікаві природні, історичні та етнокультурні пам'ятки. Парк за бажанням туриста надає послуги екскурсовода за попереднім замовленням. За минулий рік чисельність відвідувачів на території парку склала 75 тис. осіб.

Кожна пора року має свою красу. Чи будуть це налиті безмежністю зеленого кольору полонини влітку, чи золото лісів восени, чи казкові фігури, утворені сніговими наметами, взимку, Ви завжди отримаєте море вражень і неодмінно повернетесь сюди наступного разу.

Іванна Іваникович
провідний фахівець
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт