Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


21 березня – Міжнародний день лісів

21 березня - Міжнародний день лісівГенеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй резолюцією A/RES/67/200 проголосила 21 березня Міжнародним днем лісів.

Цей день покликаний привернути увагу до важливості значення лісів для життя на планеті, підвищити обізнаність суспільства про їх надзвичайно важливу роль. Міжнародний день лісів відзначають в усіх країнах світу.

За традицією, починаючи з 2006 року, щороку, 21-го березня Державне агентство лісових ресурсів України розпочинає Акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Метою започаткованої Держлісагентством України Акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у створенні лісів, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

21 березня - Міжнародний день лісів

Саме тому до головного заходу Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» - створення лісових насаджень, в першу чергу запрошується учнівська та студентська молодь.

За традицією Акція триває до Дня Довкілля, який в Україні щороку проводиться в третю суботу квітня.
Крім головного заходу Акції – створення лісових насаджень, лісівники проводять безліч інформаційно - роз’яснювальних заходів. Це й уроки природи, зустрічі з учнівською та студентською молоддю, вікторини, конкурси тощо.

Під час восьмої Акції в 2013 році шляхом лісовідновлення та лісорозведення було створено 5447 га лісових насаджень. В заходах з посадки лісу взяли участь майже 57 тис. чоловік. Серед них школярів та студентів – біля 34 тис. чол., представників громадських організацій – майже 6 тис. чол., представників ЗМІ – 1,2 тис. чол.

http://dklg.kmu.gov.ua

Коментарі