Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


21 березня – Міжнародний день лісів

У Північній півкулі це свято збігається із весняним рівноденням, що за традицією вважається початком весни і символом нового життя. У Південній півкулі у цей час, звичайно, осіннє рівнодення, але в будь-якому випадку даний період є сприятливим для посадки та росту дерев.


Традиція святкування Дня лісу була заснована в 1971 році під час загальних зборів Європейської конфедерації сільського господарства, метою яких було обговорення важливості цінувати значення власних лісових ресурсів. Так і зародилася ідея, яка одразу ж була підтримана.
Вже традиційно, у Міжнародний день лісів, стартує всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках!». У НПП «Сколівські Бескиди» в рамках даної Акції відбувається ряд заходів – Проведення благоустрою та упорядкування територій садиб лісництв, прилеглих територій, прибирання сміття біля об’єктів короткотермінового відпочинку, облагородження та доповнення рекреаційних пунктів. Також відбудуться ряд конкурсів, а саме: Конкурс на краще шкільне лісництво, конкурс малюнків та творів «Людина і ліс» та конкурс на кращу пасхальну писанку.
Відповідно до запланованих заходів в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» проведено акцію з озеленення, прибирання та облагородження рекреаційного пункту «Колодка». Працівниками НПП «Сколівські Бескиди» проведено доповнення декоративними породами кущів на схилі вздовж автодороги Київ-Чоп та декоративного тризуба.


Також на Сколівському лісництві відбулось доповнення живоплоту деревами туї та висаджування дерева гінкго білоба (Ginkgo biloba).
Ліс – це не тільки «легені планети», це середовище проживання третьої частини всіх видів рослин, тварин і грибів, що існують на планеті. Без лісу вмирають річки і озера, без лісу світ стає мертвою пустелею. Тож бережімо ліс!!!

Мар’яна Куликів,
провідний інженер з лісовідновлення
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі