Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


20-21 листопада у ЛОУЛМГ відбудуться навчальні семінари

WWF

WWF в Україні спільно з відділом Міжнародних програм Федеральної служби лісів США та ГО «ФОРЗА» організовують проведення навчальних семінарів.

Навчальний семінар з питань рекреації на лісових територіях та співпраці з громадами, громадськістю та зацікавленими сторонами проводитимуть Том Вагнер, керівник лісового відділу Національного заповідника «White Mountain National Forest» із штату Нью Гемпшир, США та Тім Елінг, менеджер рекреаційних програм Національного заповідника «Daniel Boone National Forest» із штату Кентукі, США, а також Шейла Слемп, спеціаліст програм в Україні і Європі відділу міжнародних програм Лісової Служби США. Навчальний семінар з питань важливості збереження пралісів та виявлення особливо цінних для збереження лісів і їх значення у системі ефективного господарювання проведе Роман Волосянчук, експерт з питань лісового господарства Дунайсько-Карпатської програми WWF в Україні.

Завдяки позитивному досвіду від проведення попередніх тренінгів у Карпатському регіоні, які були направлені на сталий розвиток місцевих громад та лісового господарства, а особливо на питання рекреації та залучення волонтерів, Лісова Служба США вирішила продовжити співпрацю з лісівниками інших регіонів України. Підтримуючи сталий розвиток лісового господарства в Україні WWF в Україні долучається до заходу зосереджуючи увагу на підтримці розвитку відповідального лісокористування. Ми сподіваємося, що активна участь лісівників у цьому заході допоможе по новому поглянути на використання додаткових можливостей наших лісових і природоохоронних установ та підтвердить важливість та зацікавленість у подальшій співпраці заради покращення ефективності діяльності лісової галузі.

Прес-служба
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі