Головна
Новини НПП
Інтерактивна мапа
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


1 квітня – Міжнародний день птахів


Міжнародний день птахів вперше почали святкувати у 1906 році. Саме тоді з ініціативи ООН було підписано Міжнародну конвенцію з охорони птахів. Головна мета свята - залучення громадськості до проблем захисту пернатих.
На жаль, господарська діяльність людини болісно вплинула на багатьох птахів. Зникло чимало видів птахів. Інші опинилися під загрозою зникнення. В Україні налічують майже 770 видів птахів. З них 360 видів - під загрозою зникнення. Слід зазначити, що День птахів - це не лише річниця Конвенції ООН, але й час повернення пернатих додому.
У Сколівських Бескидах гніздиться більше півтора сотні пернатих. Старовікові ліси, сторічні букові деревостани національного парку являються прекрасними оселищами для рідкісних видів птахів: голуб синяк, підорлик малий, лелека чорний, глушець, орябок, дятел білоспинний.


З нагоди Міжнародного дня птахів фахівці еколого-освітньої роботи підготовили презентацію про рідкісні види, їх значення для навколишнього середовища, заходи з охорони та збереження.

Краще все життя милуватися птахами, ніж даремно мріяти про крила.

Прес-служба
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі