Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


ППГнг-HF кабель на http://77volt.ru/wire/silovoy-kabel/ppgng-a-hf/ оптом

Рекреаційні послуги в Бутивлянському лісництві

Бутивлянське лісництво НПП «Сколівські Бескиди» проводить екскурсії в еколого-просвітницькому центрі в с. Коростів по вул. Л.Українки, 6. Це адміністративне приміщення лісництва. Вартість такої екскурсії з однієї особи складає: діти 7-14 років – 6 грн, дорослі – 12 грн.


Тут можна ознайомитись із природо-охоронною та рекреаційною діяльністю лісництва, історією нашого краю, сфотографуватись на лісовому троні (кріслі), оглянути експозицію писанок та предмети побуту бойків. Досвідчений екскурсовод п. Марина Приндак цікаво розповість і покаже колекцію фотографій на природничу та етнографічну тематику.

Найцікавішою є кімната із тематикою фауни та мисливства. Тут є експозиції рогів оленя благородного, козулі європецської, зубра (бізона європейського), ведмедя бурого, старовинних меблів. Найцікавішим експонатом для дітей є дерево-загадка, де потрібно віднайти 10 лісових істот.

До послуг туристів на території Бутивлянського лісництва є два екологічні маршрути тривалістю 9-11 год. Вартість екскурсії та послуги екскурсовода по маршрутах Коростів-Парашка для дітей 20 грн. та дорослих – 40 грн. з однієї особи та Сколе-Парашка – діти – 25 грн., дорослі – 50 грн.
Ласкаво просимо Вас на цікаві екскурсії.

Іван Фіцич,
лісничий Бутивлянського лісництва
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі