Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


На Львівщині відбувся черговий семінар

21-23 червня у м. Золочів відбувся семінар «Імплементація Директиви Європейського Союзу: оселища та флора» в рамках Проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» (Проект APENA). В семінарі прийняли участь близько 40 чоловік, серед яких були представники Міністерства екології та природних ресурсів України, інституту екології Карпат НАН України, інституту ботаніки ім. М.Г.Холодного НАН України, науковці національних природних парків.


Основна мета семінару: поширення досвіду та практичних напрацювань щодо інвентаризації видів флори, а саме: методологія інвентаризації судинних та несудинних рослин; опис та визначення оселища виду, а також методологія картування місць оселищ. Доповідачами були експерти проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища» Ян Шеффер та Расто Ласак із Словаччини та експерт проекту від України Анна Куземко.
21 та 23 червня семінар проходив у м. Золочів де було проведено 5 сесій стосовно оселищної концепції, 22 червня семінар відбувся в польових умовах на території НПП «Північне Поділля» де було проведено опис флори території та визначення типу оселищ відповідно до Оселищної Директиви Європи на модельній ділянці площею 50 га, після чого результати обстежень було введено у базу даних. Також було обговорено Проект Закону України про збереження природних оселищ та видів природної фауни і флори європейського значення в Україні (доповідач Драпалюк Анастасія, головний спеціаліст формування і розвитку екомережі та територій природно-заповідного фонду, Мінприроди).


Підчас даного семінару всі учасники отримали багато нових знань щодо оселищної концепції, ідентифікації та методології картування оселищ.

Ірина Лях,
науковий співробітник
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт