Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Проекти лісових культур та природного поновлення на 2017 рік апробовано

16 лютого у приміщенні Львівського ОУЛМГ відбулось засідання лісокультурної Ради. В ході засідання було обговорено та проаналізовано рецензентами та іншими членами ради проекти всіх лісгоспів ЛОУЛМГ та НПП «Сколівські Бескиди».

Площа лісокультурного фонду НПП «Сколівські Бескиди» станом на 01.01.2017 р. становить 25 га, з них: 12 га – весною плануємо заліснити шляхом створення лісових культур, а 13 га – залишаємо під природне заліснення, оскільки на цих ділянках є достатня кількість самосіву.
Цього року рецензентом проектів на створення лісових культур та природного поновлення НПП «Сколівські Бескиди» є В.М. Дмитрів, головний лісничий ДП «Сколівське ЛГ». Всі зауваження, зроблені в ході підготовки до л/к ради, було виправлено. Вцілому, головні лісотвірні породи, запроектовані для створення лісових культур, відповідають існуючим типам лісу та ТЛРУ.
Всі проекти лісових культур та природного поновлення були погоджені і затверджені. Стандартним садивним матеріалом нацпарк забезпечений у повному обсязі. Тепер готуємося до початку лісокультурної кампанії.
Підводивши підсумки, перший заступник начальника ЛОУЛМГ Я.П. Целень спонукав вести тісну співпрацю між усіма лісівниками Львівщини, на теренах якої надзвичайно цікаве біогеоценотичне різноманіття. Ярослав Павлович також обґрунтував доцільність ведення плантаційного лісорозведення та лісовідновлення, збагачення різновидності породного складу лісових культур та природного поновлення, наголошував на необхідності створення кормових та захисних ремізів для дикої фауни.
Всі члени обласної лісокультурної Ради з року в рік роблять потужний вклад у ведення лісового господарства. Їхній досвід, практичні навички у лісівничій діяльності, суттєві зауваження та поради щодо заготівлі та переробки лісонасінної сировини, зберігання, підготовка та висів насіння, подальші догляди за посівами, і, врешті, вирощування стандартних сіянців, дуже і дуже необхідні.
Правильно проведене лісовідновлення – запорука, у майбутньому стійких, максимально наближених до корінних, насаджень!

Леся Джуфер,
провідний інженер з лісовідновлення
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт