Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Зимовий облік фауни у 2018 році проведено

Відповідно до наказу Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства №3 від 04.01.2018 р., наказу по НПП «Сколівські Бескиди» № 23 від 05.01.2018 р., у період з 27 січня по 1 лютого було проведено облік тваринного світу. Для цього в кожному лісництві були сформовані бригади з числа працівників служби охорони ПЗФ під керівництвом лісничих та працівників апарату парку, якими застосовувалися такі методи:


- Маршрутний облік звірів по слідах на снігу;
- Метод картування слідів;
- Анкетно - опитовий метод.

На основі первинних матеріалів опрацьовано зведені відомості чисельності фауни по лісництвах, дільницях, та по установі в загальному.
В цьому році по парку зафіксовано 414 особин оленя благородного, 411 особин козулі та 112 кабана. З хутрових звірів обліковано 18 особин вовка, 46 особин лисиці, 268 куниці, та ін. Особливу увагу зверталося на чисельність червонокнижних рідкісних та зникаючих видів. Є збільшення чисельності зубра-33 особини, обліковано 27 особин ведмедя бурого, 23 особини рисі та 10 особин кота лісового.

Відділ охорони території
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі

Ірина 13.02.2018 року пише:

Доброго дня!
Повідомте, будь ласка, скільки зубрів раніше було. Зростання чисельності – це добре, та хотілося б знати, на скільки)) З повагою, Ірина Курус, журналіст


Ім’я або нік
Пошта
Сайт