Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Зимові росохацькі полонини


Одним з пріоритетних напрямків розвитку Приполонинного лісництва є розвиток рекреаційної діяльності. Зокрема на території лісництва створені стави, на який надаються послуги з любительського рибальства. Територія лісництва облагороджена малими архітектурними формами: альтанами, лавками з столами. Справжньою окрасою звичайно тут є лебеді.

Однією з природних окрас лісництва є росохацькі полонини. Здебільшого вони популярні серед туристів влітку, але зимою вони не менш привабливі. Зимове повітря, засніжені гори та прекрасна видимість із полонини дозволить Вам отримати незабутні враження. «Щасливчики» зможуть тут зустріти і представників тваринного світу або побачити їх сліди. А відвідання найближчих сіл дасть можливість познайомитись із автентикою Бойківського краю.

Найвища вершина росохацьких полонин - гора Високий Верх висотою 1177 метрів, яка , розташована за 5 кілометрів на північ від села Росохач та за 8 кілометрів на північний захід від гірськолижної бази Тисовець, на межі Турківського і Сколівського районів Львівської області. На вершині в 2011 році побудована церква Св. Пророка Іллі, що вважається найвище розміщеною цеквою України. Вершина досить популярна серед туристів, на неї проводть піші та кінні прогулянки переважно із с. Росохач.

Олексій Вовкунович,
лісничий Приполонинного лісництва
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт