Пройшли відкриті екологічні уроки

7 лютого при еколого-просвітницькому центрі сколівського та Бутивлянськоголісництв НПП "сколівські Бескиди" пройшли відкриті екологічні уроки. У проведені цих екологічних уроків взяли участь директор Департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник, Оксана Війтик заступник директора департаменту та начальний відділу біоресурсів, заповідної справи та моніторингу Інеса Шемелинець.

Відкритий урок-лекція «Місце національного природного парку «Сколівські Бескиди» в природно-заповідному фонді України проведено у Сколівському лісництві з учнями 7-го класу Сколівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів.

Директор НПП "Сколівські Бесикди" Василь Бандерич у своєму виступі наголосив, що еколого-освітня робота є одним з основних напрямків діяльності установи. також подякував Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА за допомогу та сприяння в цій роботі. Адже, саме для проведення цього уроку була застосована інтерактивна дошка, яку придбано національним парком за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в рамках організованого у 2016 році департаментом обласного конкурсу «Краща громадська екологічна ініціатива».

Руслан Гречаник у вітальному слові висловив подяку працівникам парку та вчителям за роботу, яка проводиться в регіоні в питанні екологічного виховання та наголосив, що саме екологічна освіта є основою формування екологічного світогляду, екологічної етики та екологічної культури. Учням побажав успіхів, бажання і можливостей отримувати нові знання, шанобливого відношення до природи та впевненості у завтрашньому дні.

Ще один екоурок стосовно сортування та вторинної переробки відходів відбувся в екоцентрі Бутивлянського лісництва з учнями 5-го класу Коростівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. В процесі заняття проведено вікторину, присутні мали можливість переглянути короткі фільми про кращий та гірший досвід поводження з відходами в таких країнах як Сингапур та Гана.
По завершенні уроків всі учні отримали книги «Рідкісні та зникаючі види рослин Львівщини», «Рідкісні та зникаючі види тварин Львівської області», а також буклети «Що таке національний природний парк?».

Василь Приндак,
заступник директора з наукової роботи
НПП "Сколівські Бескиди"