Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


В НПП «Сколівські Бескиди» проведено нараду з охорони праці

21 серпня 2017 року в установі під головуванням в.о. директора Галь В.Я. та за участю головного спеціаліста Сколівського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області Турчина Г.І. було проведено нараду з охорони праці.

Провідний інженер з охорони праці Куликів В.О. проінформував присутніх про стан охорони праці в установі та ознайомив з профілактичними заходами спрямованими на запобігання нещасних випадків на виробництві та про відповідальність за порушення нормативно-правових актів з охорони праці. Головний спеціаліст Турчин Г.І. у своїм виступі сказав, що з 1 серпня 2017 року розпочав свою роботу новостворений Фонд соціального страхування та розказав про основні завдання відділення.
Підсумовуючи нараду Галь В.Я. наказав посилити контроль за додержанням вимог з охорони праці під час виконання лісозаготівельних робіт та запропонував і надалі підтримувати тісну співпрацю між НПП «Сколівські Бескиди» та Сколівським відділенням Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області.

Василь Куликів,
провідний інженер з охорони праці
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт