Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Сучасні технології допомагають природоохоронцям

В наш час стрімкого техногенного росту та комп’ютеризації, кожен не мислить своє життя без електронних приладів як вдома так і на роботі.

IMAG1836

Не відстає в цьому плані і служба охорони ПЗФ НПП «Сколівські Бескиди». Так, останнім часом для моніторингу території та спостереження за рідкісними і червонокнижними тваринами стали застосовувати так звані «фотопастки» - електронні пристрої, які дають змогу фіксувати на електронних накопичувачах у вигляді фотографії або відеозйомки певні цікаві природничі об’єкти.

IMAG0499

Камери мають функції ММС та СМС тобто, моментально після зйомки ми отримуємо необхідну нам інформацію. Все фіксування відбувається непомітно у будь яку пору доби. На даний час камери використовуються єгерською службою, але в перспективі такі прилади мають бути у інспекторів. Прохання до відвідувачів природи при виявленні невідомих предметів, закріплених на деревах або встановлених в інших місцях у лісі, не чіпати їх а тим більше не пошкоджувати. Вас буде зафіксовано, а вартість камери є досить суттєвою.

О.Куликів, головний еколог
НПП «Сколівські Бескиди

Коментарі