Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Проведено мирну акцію протесту

Сьогодні, 28.11.2017 року, працівники НПП «Сколівські Бескиди» разом з працівниками державних лісогосподарських підприємств «Сколівське лісове господарство» та «Славське лісове господарство»  провели мітинг у зв’язку з порушенням соціально-економічних прав людей праці, що витікає із схваленої  15.11.2017 р. Кабінетом Міністрів України «Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року» .

В ході проведення акції виступили голови профспілкових комітетів, голова Сколівської районної ради та перший заступник голови  Сколівської районної адміністрації, які відмітили що підтримують акцію та звернуться з відповідними зверненнями до Кабінету Міністрів, Верховної Ради та Львівської обласної ради.

На завершення цієї акції зачитали звернення лісівників Сколівщини до Кабінету Міністрів України, Львівської обласної ради  з проханням не допустити реалізації Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року без широкого публічного обговорення з громадськістю, зацікавленими сторонами та врахування їхніх пропозицій та зауважень.

Прес служба
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт