Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Польові роботи по дослідженню старовікових лісів та пралісів на етапі завершення

дослідження старовікових лісів та пралісів

На території парку діє проект «Збереження карпатських пралісів», який впроваджує Українське товариство охорони птахів (ТОП) в партнерстві й за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина). Для НПП «Сколівські Бескиди» проект передбачає: проведення комплексних наукових досліджень старовікових лісів на території Сколіського війського лісгоспу та підготовка наукового обґрунтування для подальшого приєднання цієї території до НПП «Сколівські Бескиди» з метою збереження цінних лісових комплексів страровікових лісів.

На сьогоднішній день уже проведено польові дослідження на площі понад 1000,0 га. В результаті виявлено цінні в лісівничому, біологічному та зоологічному відношеннях ділянки. Всі результати дослідження опрацьовуються та буде складено відповідний звіт. Нагадуємо, що мета проекту – збереження карпатських пралісів і старовікових лісів шляхом розширення територій покриття цих цінних лісових масивів національними природними парками Українських Карпат.

дослідження старовікових лісів та пралісів

Цей проект став можливим завдяки природоохоронним ініціативам, розпочатим в Українських Карпатах у 2013 році Українським товариством охорони птахів у партнерстві і за підтримки Франкфуртського зоологічного товариства й за активної участі національних природних парків Карпатського регіону і Департаменту заповідної справи Міністерства екології та природних ресурсів України.

дослідження старовікових лісів та пралісів

Основне завдання проект: обстеження, картування та опис пралісів і старовікових лісів, на планованих територіях розширення національних природних парків; підготовка клопотань та фінальних версій наукових обґрунтувань щодо доцільності розширення територій НПП у межах зростання пралісів і старовікових лісів; розроблення планів управління територіями НПП в аспекті збереження пралісів і старовікових лісів; інформування місцевого населення про значення пралісів і необхідність їх збереження, а також перспективи розширення природно-заповідного фонду Карпатського регіону. Дослідження проводяться згідно затвердженої методики.

Василь Приндак,
заступник директора з наукової роботи
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт