Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Осінні турботи лісівників

Осінь – це пора заготівлі та висівання насіння головних лісоутворюючих порід, пора підведення підсумків роботи за вегетаційний період.
Зокрема проводиться інвентаризація та атестація лісокультурних об’єктів, намічаються заходи на наступний рік для покращення їх стану.


Тож на лісових розсадниках НПП вирощено 3,558 тис.шт. стандартних саджанців лісових і декоративних порід. Відповідними доглядами за лісовими культурами забезпечено їх добру приживлюваність та збереженість.
А ще восени формується пакет документів для погодження у вищих інстанціях всіх лісогосподарських та лісозахисних заходів на наступний рік. Цьому передували польові роботи із обстеження та відведення ділянок лісу під різні види рубок, виявлення вогнищ хвороб та шкідників лісу.
У інспекторів ПЗФ невідкладні роботи: поступово заповнюються сіном, кормовими віниками, коренеплодами та зерновими кормами годівниці для оленів, козуль, зубрів.
Традиційно в цю пору проводяться осінні планові ревізії обходів. В процесі яких контролюється збереження лісів і майна, яке знаходиться під охороною матеріально-відповідальних осіб, а також якість проведення лісоохорони, лісовідновлювальних та інших лісогосподарських заходів.
Наближається Новий рік та Різдвяні свята. В цей період набуває великої гостроти питання охорони хвойних молодняків від самовільних заготівель новорічних ялинок.
Нам слід пам’ятати, що охорона природи є обов’язком кожного громадянина нашої держави.

Мар'яна Куликів,
провідний інженер з лісовідновлення
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі