Конкурс учнівських лісництв

19 квітня 2018 року Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства спільно з Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації, Львівською обласною організацією товариства лісівників України, за участі викладачів Національного лісотехнічного університету України на базі Лісівничого еколого-просвітницького центру Львівського лісгоспу проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв.

Від НПП "Сколівські Бескиди" взяло участь учнівське лісництво при Сколівській ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.
Всього в конкурсі приймали участі 18 команд. Журі визначало переможців в трьох номінаціях «відкритий захист науково-дослідницьких робіт», творча презентація учнів про роботу лісництва та виставка досягнень учнівського лісництва.

В журі конкурсу входили науковців Національного лісотехнічного університету, вчителі біології шкіл області, провідні спеціалісти ЛОМЛМГ та педагоги ЛОЦЕНТУМ.
Учні учнівського лісництва при Сколівській ЗОШ-інтерніт І-ІІІ ст. вибороли 3 місце на відкритому захисті науково-дослідницьких робіт. Тема наукової роботи, яка була презентована «Перспективи використання каліфорнійського черв’яка в лісовому господарстві».

Марина Приндак,
інженер з еколого-освітньої роботи