Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Підбито підсумки конкурсу на кращу новорічну композицію

виставка-конкурс «Новорічна композиція»

В день Святого Миколая пройшла виставка робіт новорічної виставки-конкурсу «Новорічна композиція».

Основна вимога до учасників - використання природних матеріалів при створенні композиції.

Серед експонатів учні представили, зокрема, ялинки із макаронних виробів, новорічні іграшки зі пластикових пляшок та комп’ютерних дисків, композиції із бумаги та картону, сірників та фольги тощо. Найбільше захоплення викликав великий сніговик із одноразових стаканів.

Мета виставки-конкурсу: пропаганда серед учнів бережливого ставлення до природи; формування практичних умінь та навичок по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику; стимулювання учнівської молоді до участі в громадському русі за збереження від передсвяткових браконьєрських порубок дерев хвойних порід та поширення досвіду цієї діяльності.

Виставка вийшла надзвичайно гарною, цікавою, веселою і барвистою. Дитячі «шедеври» радували око та додавали святкового настрою і школярам, і батькам та гостям школи.

Результати конкурсу-виставки

Номінація 1-6 клас

1 місце - Дзидзан Олег Романович, 1-А клас Сколівської ЗОШ І ступеня
2 місце - Корчинський Максим, 3-А клас Сколівської ЗОШ І ступеня; Свистун Ярослав, 6 клас Коростівської ЗОШ І-ІІ ст.
3 місце - Коселович Олег 6 клас, гурток фітодизайну Сколівського районного будинку дитячої та юнацької творчості; Данилович Мар’яна, 2 клас Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Всі інші учасники конкурсу:

1. Куликів Олеся, 1-А клас Сколівської ЗОШ І ступеня
2. Сорока Максим, 3-Б клас Сколівської ЗОШ І ступеня
3. Купінець Остап, 4 клас Завадківської ЗОШ І-ІІІ ступеня
4. Максимів Тетяна, 5 клас Тухлянської НВК СЗШ-гімназії
5. Дячишин Андріана, 3 клас Сколівської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступеня
6. Інеса Ковальчук, 3 клас Плав’я-Бринівської ЗОШ І-ІІ ст.
7. Михайлишин Олег, 2 клас Нижньосиньовидненської ЗОШ І-ІІ ст.
8. Гарасим’як Вікторія, 4 клас Орівської ЗОШ І-ІІ ст.
9. Бальо Олег, 6 клас Нижньосиньовидненської ЗОШ І-ІІ ст.
10. Шихова Мар’яна, 8 років гурток фітодизайну Сколівського районного будинку дитячої та юнацької творчості
11. Гнатів Юліанна, 1 клас Ямельницької ЗОШ І-ІІ ст.
12. Приндак Анастасія, 3-А клас Сколівської ЗОШ І ст.

Номінація 7-11 клас:

1 місце - Учні 7-Б класу Славської ЗОШ І-ІІІ ст; Тимків Микола 8 клас Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст.
2 місце - Проців Іванна 14 років гурток фітодизайну Сколівського районного будинку дитячої та юнацької творчості; Гаман Уляна 9 клас Ямельницької ЗОШ І-ІІ ст.
3 місце - Савчин Віталій 9 клас Орівської ЗОШ І-ІІ ст.; Савчин Вікторія, 8 клас Сопітської ЗОШ І-ІІ ст.

Прес-служба НПП "Сколівські Бескиди"



Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт