День навколишнього середовища у с.Підгородці

День навколишнього середовища (День довкілля) відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.

Цього року День довкілля припав на 21 квітня. НПП «Сколівські Бескиди» провів заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, озеленення, збереження території природно-заповідного фонду, поширення екологічних знань.

Зокрема, лісничим Підгородцівського лісництва Василем Яромієм та директором НД с.Підгородці Оксаною Демків було організовано проведення озелененя народного дому. До акції долучилися: учні 2 класу Підгородецької школи, заступник начальника відділу «Сколівське бюро правової допомоги» Стрийського МЦ з надання БВПД Віра Андрейків, інспектори з ОПЗФ Підгородцівського лісництва, працівники НД с.Підгородці та небайдужі до довкілля жителі села. У День довкілля проведено акцію з висаджування кленів-явора, дубів та калини на території садиби народного дому с.Підгородці. Всього висаджено 40 дерев та 8 кущів.

P.S. Це свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху. Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) - Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

Леся Джуфер,
провідний інженер з лісовідновлення