Зустріч з учнями Підгородцівської школи

Цими днями працівники НПП "Сколівські Бескиди" відвідали Підгородецьку загальноосвітню середню школу І-ІІІ ст. В рамках зустрічі обговорили з керівництвом школи можливі напрямки нашої співпраці та провели екологічний урок з школярами на тему: "Наші пернаті друзі".

Фахівець з екологічної освіти з ході презентації залучала школярів до активної участі. Діти уважно слухали інформацію та розказували свої історії пов'язані з птахами. Учні представили свої шпаківні та годівнички, які вони виготовили і вививісили їх біля школи. Ці, які залишились, передали в парк і вони будуть вивішені в дендропарку Сколівського лісництва.

На закінчення зустрічі спеціалісти парку наголосили учням про шкідливість спалюванню сухої рослинності. Оскільки зараз такий період, де кожний житель йде в поле і старається прибрати свою ділянку, а зазвичай: не знаходить іншого способу, як просто підпалити. Тому наша мета не допустити та попередити

На завершення зустрічі учням подарували цілу серію книг про флору, фауну та об'єкти неживої природи НПП "Сколівські Бескиди".
Дуже дякуємо керівництву школи за їхню екологічну свідомість та надіємось на подальшу співпрацю.

Марина Приндак,
фахівець з екологічної освіти