Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


«Живи думаючи! Живи в стилі еко!»

Під таким девізом 28 травня у м.Золочів відбувся екофестиваль, який проходив в рамках святкування Дня міста. Організатор екологічного фестивалю був департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.


В на цьому фестивалі була представлена експозиція і від національного природного парку "Сколівські Бескиди". Зокрема було представлено сувенірну та друковану продукцію, трав'яні чаї.
Також були відкриті майданчики від національних природних парків «Північне Поділля» та «Яворівський», регіонального ландшафтного парку «Равське Розточчя». Відбулись майстер-класи з виготовлення виробів-прикрас з вовни, в’язання туристичних вузлів, розмальовування виробів з тіста у стилі яворівської іграшки, виставка виробів з дерева, розфарбовування дітей еко-фарбами, виставка-продаж літератури, трав’яних чаїв тощо.

Гості мали можливість ознайомитися з найновішими технологіями у сфері енергозбереження з погляду розвитку енергетики з мінімальним впливом на екологію. Учасників фестивалю розважали гурт ВКС, гості з Хмельницької області гурт «Родина» та Хмельницька обласна філармонія, з Тернополя – гурт «Bugs&Bunny», група «Скрябін».
В рамках проведення фестивалю, директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник також вручив іменні сертифікати переможцям екологічних конкурсів, організованих департаментом екології та природних ресурсів, зокрема «Природа не має кордонів» та «Моя екологічна історія» Наталії Ільчук, Віталію Щуру та Володимиру Кіндрату. У межах екофесту вихованці міського центру дитячої та юнацької творчості представили екологічну інсценізацію «Чисте довкілля».

Василь Приндак,
заступник директора з наукової роботи
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт