Здоров’я дитини – багатство родини

06.12.2019 року в Сколівській ЗЗСО I-III ст. № 2 був проведено навчально-виховне заняття на тему «Зелена аптека». Мета даного навчання: створити умови для осмислення нової та вже відомої інформації про рослини; ознайомити учнів з різноманітними рослинами НПП «Сколівські Бескиди»; виховувати в учнів любов до живої природи; формувати дбайливе ставлення до рослинного світу; розкривати глибинний зміст народознавчих вірувань в оздоровлювальну силу природи; заохочувати до здорового способу життя; до самостійного читання літератури про цілющі трави та їх властивості.

Під час даного була присутня завідувачка організаційно-масовим відділом ЛОДЕНЦ Галина Матющенко. Школярі переглядали відео презентацію про лікувальні рослини та їх вплив на здоров’я. Після того вони розгадували кросворди, сканворди. Грали в ігри та проводили змагання: « Найкращий знавець лікарських рослин».

По завершенню учні разом з вчителем Романишин Л. М. і представником НПП «Сколівські Бескиди» Федишин О. М.та підвели підсумки: «Здоровий не знає, який він багатий», «Здоров’я не купиш ні за які гроші».

Оксана Федишин,
фахівець з екологічної освіти