Засідання комісії з питань екології та природних ресурсів Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації

29.01.2020 року НПП «Сколівські Бескиди» брали участь в засіданні комісії з питань екології та природних ресурсів Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації.

Головним питанням було - екологічна освіта та її виховання у навчальних закладах, а також участь наукових установ у формуванні екологічної політики,
формування взаємовідносин між внутрішніми та зовнішніми стейкхолдерами, підвищення якості навчальних практик та можливостей для студентів та учнів.
Також запрошували науковців до активнішої участі до формування екологічної політики області та реалізації природоохоронних проєктів».
Керівники кафедр екології наголосили на обов’язковості запровадження в навчальних закладах освітніх програм, спрямованих на сталий розвиток, які формують у дітей вміння розумно ставитися до довкілля.
По закінченню поділилися практиками, здобутками та слабкими сторонами в екоосвіті фахівці природоохоронних установ – природного заповідника «Розточчя», національних парків «Північне Поділля», «Сколівські Бескиди» та Яворівського.

Для підвищення якості екоосвітніх заходів необхідно вирішувати питання створення чи розширення екопросвітницьких центрів, придбання сучасної техніки, облаштування екоосвітніх просторів.

Оксана Федишин
фахівець з еколого-освітньої роботи