Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Запозичили досвід у працівників ДП «Львівський ЛСНЦ»

Вирощування стандартного садивного матеріалу – специфічна і тривала робота. Це може підтвердити кожен лісівник. Висіявши, наприклад, насіння ялиці білої восени, отримаємо її сходи весною, а от стандартних розмірів вона досягне, найімовірніше, аж через 2-3 роки…
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З приводу вирощування стандартного садивного матеріалу з скороченим оборотом, а також вивчення роботи машин з переробки шишок хвойних порід, 2 червня 2016р., делегація працівників НПП «Сколівські Бескиди», під керівництвом директора п. Бандерича В.Я., відвідала ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр».
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Директор ДП «Львівський ЛСНЦ» п. Пелиньо Ф.М. разом з провідним інженером лісового господарства п. Сплавінським М.М. провели змістовну екскурсію по території підприємства, в ході якої, було ознайомлено наукових співробітників, інженерів, лісничих НПП з функціональними зонами території підприємства. Завідуючий господарством ДП «Львівський ЛСНЦ» п. Кардаш Б.І. докладно ознайомив присутніх з принципом роботи технічних машин у цеху. У кожного з присутніх гостей були запитання, більшість з яких стосувалися підсушування (температурний режим) та переробки (принцип подрібнення) шишок ялиці білої, обезкрилення та очищення насіння (відсоток пошкодження цілісності насінини), тощо.
Після цеху всіх запросили оглянути сходи ранньовесняних посівів ялиці білої у коробах, в спеціально підготовленому субстраті. Сходи вражають розмірами та інтенсивністю забарвлення хвої.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
При ознайомленні з роботою підприємства не можна було б не звернути уваги на містку, оснащену необхідним для повноцінної роботи обладнанням, теплицю.
Великий видовий асортимент саджанців як для ведення лісового господарства, так і для озеленення прикрашає шкільне відділення територі.
Дякуємо всім працівникам ДП «Львівський ЛСНЦ» за теплий прийом та досвід, яким вони щедро діляться. Надіємося на подальшу співпрацю.

Леся Джуфер, провідний інженер з лісовідновлення
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі