Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Відбулось засідання науково-технічної ради

3 листопада відбулось засідання науково-технічної ради на якій розглядались результати науково-дослідних, еколого-просвітницьких та природоохоронних заходів, проведених у 2017 році та проекти планів на 2018 рік.


У роботі ради брали участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, науковці, представники нацпарку та громадськість.
Нашою природоохоронною установою успішно реалізовуються 10 природоохоронних програм щодо охорони, відтворення та відновлення популяцій рідкісних та зникаючих видів рослин і тварин, рекреації та дослідження старовікових насаджень парку. Зокрема, за результатами реалізації програми реінтродукції бізона європейського (зубра), у 2017 році популяція поповнилася 5 особинами і становить на сьогодні 33 особини. На території парку налічується 27 особин ведмедя бурого, обліковано 7 глухарів.
Завдяки проведеним протягом 2017 року науковим дослідженням, у рамках реалізації проекту «Збереження Карпатських пралісів», який впроваджується за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина), на території національного природного парку «Сколівські Бескиди» обліковано 1648 га унікальних ділянок старовікових буково-ялицевих лісів та 37 га пралісів (вік 130-190 років, часом до 250 років). Ця робота буде продовжена і у наступні роки, оскільки погоджена програма лісівничих досліджень стиглих та перестійних лісостанів на 2017-2022 роки.
Члени науково-технічної ради обговорили вищезазначені питання та надали пропозиції та рекомендації щодо виконання у 2018 році основних завдань, які покладаються на національний парк – наукові дослідження, природоохоронна, рекреаційна та еколого-просвітницька діяльністі.
В процесі роботи також сформовано оновлений склад науково-технічної ради, і підтримано включення до складу: начальника управління охорони природних ресурсів та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів Сенюка А.І., доцента кафедри таксації та лісовпорядкування Національного лісотехнічного університету Короля М.М., доцента кафедри ботаніки Національного університету ім.Ів.Франка Пірогова М.

Прес-служба
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт