Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Відбулась підсумкова нарада по виконанню соціального блоку проекту у 2018 році

6-7 грудня 2018 року в рамках проекту «Збереження карпатських пралісів» на базі регіонального офісу (с. Микуличин, Івано-Франківська область) відбулась підсумкова нарада стосовно виконання соціального блоку: «Розробка, бренд і маркетинг місцевих еко-продуктів (виробництво в єднанні з природоохоронним напрямком) в регіонах дев'яти національних природних парків Українських Карпат».


У нараді взяли участь представники 7 національних природних парків-партнерів проекту. До участі також долучились представники ДП «Путильське лісове господарство», з яким цього року проект розпочав співпрацю з посилення соціальної та природоохоронної спроможності регіонального ландшафтного парку «Черемоський», що знаходиться в користуванні лісгоспу.
Заступник директора з наукової роботи Василь Приндак представив учасникам презентацію про впровадження проектної ініціативи на пілотній території (НПП «Сколівські Бескиди»).

Присутні відмітили активну участь проектної ініціативи у культурно-масових заходах, розробці та просуванні бренду еко-продукції природно-заповідних територій Карпат та обговорили результати започаткованої у 2018 році заготівлі сировини та виготовленні еко-чаїв іншими парками.

На завершення обговорили та намітили план заходів на 2019 рік. Вирішили скоординувати роботу парків з урахуванням специфіки розташування, та залучити до співпраці заінтересованих сторін – Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства в зоні функціонування підпорядкованого йому НПП «Зачарований край» і ДП «Путильське лісове господарство» в зоні регіонального ландшафтного парку «Черемоський». Планується заготівля різнотрав’я та лісових ягід, додатково – створення плантацій лікарських рослин у п’яти учасників проекту, їх переробка, пакування та реалізація.

Детальніше https://goo.gl/jY4scN

Прес служба
НПП "Сколівські Бескиди"Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт