Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


В НПП “Сколівські Бескиди” відбувся семінар

4-5 травня на базі національного природного парку "Сколівські Бескиди" відбулась установча нарада соціально-економічного блоку проекту «Розробка, бренд і маркетинг місцевих еко-продуктів (виробництво в єднанні з природоохоронним напрямком) в регіонах дев'яти національних природних парків Українських Карпат».


Мета даного заходу: ознайомлення представників національних природних парків Карпатського регіону з метою та цілями соціального напрямку проекту, визначення еко-продукції для кожної природоохоронної території та розробка проекту плану дій для подальшого впровадження.
В установчій нараді взяли участь представники Українського товариства охорони птахів та 7 національних природних парків Карпат. В своєму вступному слові національний координатор Яремченко О.А відмітила про значення соціальної складової проекту та важливість успішного виконання цього напрямку.

Учасники наради після теоретичної частини відвідали садибу Крушельницького лісництва, де на практиці ознайомиличь з плантаційний вирощуванням лікарської сировини та продегустували смачний карпатський чай.

Після цього учасники наради мали можливість ознайомитись з процесом переробки лікарської сировини (сушка, подрібнення, пакування).

Довідково: Проект "Збереження какрпатських пралісів" впроваджується Українським товариством охорони птахів за участі та фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства. Територія впровадження проекту - гірська зона Карпатського регіону в районі зростання пралісів і старовікових лісів у Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській і Закарпатській областях, в межах національних природних парків (НПП) та прилеглих до них лісових земель.

Василь Приндак,
заступник директора з наукової роботи
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт