Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


У «Сколівських Бескидах» проходить християнський військово-вишкільний табір «Захисник»


З 17 по 27 липня на території Національного природнього парку «Сколівські Бескиди» вже четвертий рік поспіль проходить християнський військово-вишкільний табір «Захисник».
Метою табору «Захисник» є духовна, моральна, фізична та інтелектуальна підготовка молоді до можливого виконання нею військового обов’язку перед Українською державою в лавах Збройних Сил та інших силових структур України.
Особливістю табору є поєднання принципів християнського та військового виховання, яке базується на традиційному вченні Церкви про воїнів-християн як захисників та служителів миру, правди та справедливості.
«Табір «Захисник» – це не просто фізичний вишкіл, це місце, де Бог збирає різні дари: до нас приїжджають спортсмени, фокусники, майбутні програмісти, семінаристи, художники, музиканти, студенти військових закладів – де всі вони стають одним – спільнотою, в якій кожен може зростати, навчитися відповідати за себе і один за одного. І що найважливіше, «Захисник» має стати місцем, де молоді люди мають зустріти Бога, і навіть у екстремальних та важких ситуаціях зрозуміти, що Бог є поруч» – о. Ростсилав Височан, комендант табору, військовий капелан.
Захід відбувається за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.
Організаторами табору є ЛОМГО «Українська молодь – Христові», департамент душпастирства силових структур України УГКЦ, та ГСПО «Тризуб» ім. Степана Бандери.

Контактна особа: комендант табору – о. Ростислав Височан, тел.: 0689530696

Прес служба
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі