У рамках Лісівничого тижня проведено екскурсію «До старовікових лісів»

У рамках Лісівничого тижня, який проходить 9-15 вересня, спеціалістами НПП «Сколівські Бескиди» було проведено екскурсію до еколого-пізнавальної стежки «До Старовікових лісів».

Старовікові ліси – це ліси, які тривалий час розвивалися природним шляхом, не зазнали істотного впливу людини. Вони виконують важливі захисні та охоронні функції, відіграють істотну роль у підтриманні біологічного різноманіття.

В екскурсії взяли участь учні 5-7 класів Сколівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенівта їх класні керівники. Під час екскурсії з учнями було проведено ігри на лісівничу тематику: «Лісова брама», «Лісова павутина» та гра-рухавка «Правила поведінки в лісі». Учні також послухали лекцію про старовікові ліси, про функції лісу та його роль у житті людини.
Після екскурсії діти отримали невеличкі подаруночки.

Прес-служба