Цікава екскурсія для дітей

Впродовж двох тижнів на Сколівщині відпочивали вихованці ліцею № 157 м. Київ, серед яких левову частку складали діти, батьки яких загинули при виконані військового обов’язку перед батьківщиною у зоні проведення АТО на сході України. Dони входять до складу громадської організації «Серця кіборгів».

Цікаво було дітям побувати на водоспаді на річці Кам`янка та відвідати озеро Журавлине (Мертве), а потім повернутись до "джерельної" води, що б`є зі скелі над річкою Кам`янкою, помилуватися природним дивом і зробити світлини напам`ять .
Пізніше діти подались до Крушельницького лісництва, де оглянули декоративний вічнозелений тризуб, вирощений з кущів кипарисовика та ознайомились з історією створення та діяльностю національного природного парку.

В рамках відпочинку школярі також відвідали пам’ятні та рекреаційні місця Сколівщини. Зокрема побували в рекреаційній зоні «Павлів Потік» та на
горі Альтані, де знаходиться меморіальний комплекс воїнам УПА.
Також учні не забули відвідати і кімнату-музей, яка знаходиться в адмінприміщенні НПП «Сколівські Бескиди», де інженером з еколого-освітньої роботи було проведено ознайомчу екскурсію. Учням було цікаво послухати про історію, життя та побут бойків, подивитися та доторкнутися до старовинних речей, відчути себе на мить справжнім "бойком".

Надіємось, що столичні гості неабияк збагатили свої знання та гарно і змістовно провели час в Карпатах.

Прес служба