Стартував конкурс на кращий екологічний малюнок та твір на природоохоронну тематику

конкурс на  кращий екологічний малюнок та твір на природоохоронну тематику

В рамках Акції "Майбутнє лісу в твоїх руках" Національним природним парком "Сколівські Бескиди" оголошено конкурс на кращий екологічний малюнок та твір на природоохоронну тематику, про що на зустрічі з школярами Сколівської ЗОШ І ст. оголосила Марина Приндак - інженер з еколого-освітньої роботи.

Конкурс оголошено з метою поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі НПП «Сколівські Бескиди» проводить конкурс на кращий дитячий малюнок і твір за темою «Людина і ліс».

Умови конкурсу: конкурс на кращий малюнок «Людина і ліс» проводиться для учнів 1-4 класів; конкурс на кращий твір за темою «Людина і ліс» проводиться для учнів 5-8 класів.

Організатори конкурсу: національний природний парк «Сколівські Бескиди» та відділ освіти Сколівської РДА.

Мета конкурсу: Головною метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини, формування в суспільстві екологічного світогляду, поширення знань про роль лісів в житті людини.

Завдання конкурсу:

- Формування екологічної свідомості особистості;
- Ознайомлення з лісівничими та екологічними проблемами регіону;
- Розширення та поглиблення знань з основ лісівництва;
- Виявлення обдарованої та талановитої молоді і залучення її до співпраці з лісівничою громадськістю.
- Активізація лісівничо-просвітницької діяльності.

Тематика конкурсу:

- Збереження довкілля і охорона природи;
- Виховання екологічної культури.

До участі в конкурсі запрошуються учні шкіл Сколівського району.

Найкращі твори і малюнки будуть використані у брошурах і буклетах про національний природний парк без згоди автора. При використанні цих матеріалів НПП «Сколівські Бескиди» зберігає авторство виконавця.

Для переможців конкурсу передбачені грошові винагороди
За перемогу в конкурсі на кращий екологічний малюнок «Людина і ліс»

1 місце – 140 грн.
2 місце – 130 грн.
3 місце – 110 грн.

За перемогу в конкурсі на кращий екологічний твір «Людина і ліс»

1 місце – 150 грн.
2 місце – 140 грн.
3 місце – 130 грн.

Журі Конкурсу:

- Галь В.Я., головний лісничий НПП «Сколівські Бескиди» - голова журі;
- Приндак В.П., заступник директора з наукової роботи НПП «Сколівські Бескиди»;
- Лях І.В., науковий співробітник НПП «Сколівські Бескиди»;
- Климович А.М., начальник дільниці рекреації і благоустрою НПП «Сколівські Бескиди»;
- Багрич Г.М., методист районного методичного кабінету відділу освіти Сколівської РДА;
- Храмченко О.О., методист районного методичного кабінету відділу освіти Сколівської РДА.

На конкурс подаються роботи, написані виключно на аркушах формату А-4 українською мовою. Твори повинні бути написанні власноруч. Об’єм твору не повинен перевищувати 3-х сторінок. Роботи, написані на папері інших форматів, виконані на комп’ютері, значно більшого об’єму в тому числі за рахунок можливого художнього оформлення, не розглядатимуться. На титульному аркуші необхідно вказати:

- Назву твору;
- Прізвище, ім’я автора
- Школа, клас.

Критерії оцінки твору:

В першу чергу враховуватиметься розуміння авторами значення лісів для збереження життя на планеті, вміння висловлювати це зрозуміло та з притаманною власною індивідуальністю. Твір може містити власні погляди на збереження та відтворення лісів, проблеми, пов’язані з лісами нашої країни та можливі, на думку автора, шляхи їх вирішення.

Всі роботи повинні виконуватись власноруч. Роботи, подані на конкурс, назад не повертаються.
Останній термін подачі матеріалів – 16 квітня 2015 року. Підведення підсумків – 17 квітня 2015 року. Матеріали на конкурс подавати за адресою: НПП «Сколівські Бескиди», вул. Кн.. Святослава 3, м. Сколе.

Підсумовуючи зустріч Марина Приндак відмітила, що надіється на активну участь школярів району.

Прес-служба НПП "Сколівські Бескиди"