Сколівські Бескиди приймають юних екологів

З 16 по 19 червня на Сколівщині буде проходити ІХ Всеукраїнський експидиційно-польовий збір команд юних екологів.

Організаторами заходу є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. До участі у зборі запрошені команди областей та міста Києва. До складу команди будуть входити 4 особи: 1 керівник і 3 учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів з числа учасників науково-дослідних експедицій, екологічних практик, екскурсій з практичним досвідом роботи з досвідом роботи з екології.
Приблизна кількість учасників 50 чоловік.

У рамках заходу будуть проведені наукові дослідження біорізноманіття національного природного парку «Сколівські Бескиди», навчальні екскурсії, польові практикуми, творчі звіти учасників екологічних експедицій, походів, польових практик, конкурс світлин.

Також юні екологи будуть мати змогу попрактикуватись в наступних напрямках:

- зоологічний практикум «Основні методи обліку кажанів. Акустичний моніторинг кажанів з використанням бет-детекторів»;
- ботанічний практикум «Життєві форми та екологічні групи рослин НПП «Сколівські Бескиди»;
- практикум по гибах "Місце грибів в лісових екосистемах"
- практичні роботи «Біоіндикація якості води НПП «Сколівські Бескиди», «Біорізноманітність комах природних екосистем», «Вивчення рослинності верхового болота (на прикладі болота «Журавлине», «Дослідження орнітофауни НПП «Сколівські Бескиди»…

Учасники збору ознайомляться з екологічною стежкою «Водоспад Кам’янка», оглянуть фотовиставку, візьмуть участь у вікторинах та екологічній дискотеці.

Надіємось, що за час перебування на території національного природного парку, юні екологи України не тільки ознайомляться з природою Сколівських Бескид, але зможуть добре провести свій час та згодом знову приїхати сюди.

Василь Приндак, заступник директора з наукової роботи
НПП "Сколівські Бескиди"