Результати конкурсу на кращу пасхальну писанку

В рамках виконання програми про «Збереження етнокультурної спадщини на території НПП «Сколівські Бескиди» проходив конкурс на кращу пасхальну писанку.
Головною метою конкурсу було: збереження українських традицій; пошук і підтримка талантів серед шкільної молоді; розвиток декоративно-прикладного мистецтва.

Основними завданнями конкурсу були: виховувати повагу до традицій і звичаїв українського народу; формувати інтерес до історичного минулого, його легенд та вірувань; прищепити любов до народного мистецтва (писанкарства); виховувати естетичний та художній смак, любов і повагу до рідної культури; розвивати учнівську творчість і фантазію.

Членами журі було підведено підсумки конкурсу на кращу пасхальну писанку. Розглянувши і проаналізувавши роботи, подані на конкурс, журі вирішило:
1. Визначити переможців конкурсу на найкращу писанку у віковій категорії 1-6 класи:
Перше місце – Федькович Аліна, Сенів Ольга, Ярош Євген, учні 4 класу Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст..
Друге місце – Будай Христина, учениця 3 класу Жупанської ЗОШ І-ІІ ст.. гурток БДЮТ
Свистун Олександр, учень 6 класу Коростівської ЗОШ І-ІІ ст..
Третє місце – Василів Дмитро, учень 6 класу Крушельницького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. ДНЗ»
Рець Софія, учениця 4 класу, гурток народної ляльки Сколівського БДЮТ
2. Визначити переможців конкурсу на кращу писанку у віковій категорії 7-11 класи:
Перше місце – Логин Олександр, учень 11 класу Орівського ЗЗСО І-ІІІ рівнів
Друге місце – Василів Соломія, учениця 10 класу Корчинської ЗОШ І –ІІІ ст..

3. Відзначити роботи таких учнів
1) Гирчак Наталія і Богдан, учні 3 і 5 класів Сможенської ЗОШ І –ІІ ст..
2) Шкодин Софія, учениця 6 класу Верхнячківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-ДНЗ»
3) Гуцило Олена, учениця 3 класу Орівського ЗЗСО І-ІІІ р.
4) Бабінець Степан, учень 5 класу Довжківського ЗЗСО І-ІІІ р.

Марина Приндак,
фахівець з екологічної освіти