Про результати роботи НПП «Сколівські Бескиди» за 1 квартал 2019 року

За перший квартал 2019 року НПП «Сколівські Бескиди» виконав всі заплановані лісівничі, лісозахисні, лісоохоронні заходи.

В ході весняних лісокультурних робіт працівниками НПП було проведено доповнення лісових культур в лісовому фонді на площі 21 га. В лісових розсадниках було висіяно 0,1 га насіння таких деревних порід як ялиця європейська, дуб звичайний та клен явір.
Вже традиційно, у І кварталі цього року пройшла Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» та місячник озеленення,прибирання та благоустрою і Дня довкілля. В ході акції працівниками НПП «Сколівські Бескиди» було було проведено благоустрій та упорядкування територій садиб лісництв, прилеглих територій. В межах населених пунктів висаджено 400 дерев та 300 кущів, упорядковано та розчищено 12 джерел і створено нові квітники та газони загальною площею 0,1 га.
За 1 квартал 2019 року НПП «Сколівські Бескиди» було сплачено рентну плату загальною сумою 754070,92 грн.
Впродовж 1 кварталу працівниками НПП було прочищено еколого-пізнавальну стежку c.Коростів (Заглубокий)- г.Парашка протяжністю 5 км. Для гостей із столиці була проведена екскурсія на гору Парашка, найвищу вершину у Сколівських Бескидах і одну з найвищих вершин Львівщини. Проведено лісівничі практикуми для школярів. На базі Лісівничого еколого-просвітницького центру Львівського лісгоспу проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівських лісництв, в якому учнівське лісництво НПП “Сколівські Бескиди” зайняло почесне третє місце.

Прес-служба