Представники НПП «Сколівські Бескиди» взяли участь у Фестивалі дитячого читання

17 травня представники НПП «Сколівські Бескиди» взяли участь у Дитячому Форумі дитячого читання «Книгоманія-2019. Головна тема цьогорічного Фестивалю – порятунок планети від екологічної катастрофи.
Мета заходу – привернути увагу громадськості, насамперед дітей та підлітків, до проблеми збереження навколишнього середовища, сприяти підвищенню рівня екологічної освіти та культури, підтримати активну позицію дітей та молоді з цих питань.

Представники НПП «Сколівські Бескиди представили виставку на тему: «Значення лікарських рослин у житті людини» та проведено цікаву гру для учасників Форуму "шишко-тир". Переможці були нагороджені призами – сувенірами від парку.
Всі бажаючі мали змогу почути інформацію про нацпарк та безкоштовно продегустувати трав’яний запашний чай, який виготовляється з лікарських трав Сколівських Бескид в рамках виконання проекту «Збереження карпатських пралісів», який впроваджується Українським товариством охорони птахів за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства.

Василь Приндак,
заступник директора