Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Представник НПП “Сколівські Бескиди” взяв участь у роботі конференції


Сьогодні, 4 липня, відбулась міжнародна науково-практична конференція «Природоохоронні, екоосвітні, рекреаційно-туристичні та історико-культурні аспекти сталого розвитку Розточчя», присвяченій 20-річній діяльності Яворівського національного природного парку.

В ході виступів було відмічено, що Яворівський національний природний парк впродовж 20-річного існування став одним з центрів організації природоохоронної, науково-дослідної, рекреаційно-туристичної справи, екологічного виховання в регіоні Українського Розточчя. Ця природоохоронна установа має відповідний досвід співпраці з владними структурами, громадськістю, який дає позитивні результати в роботі щодо розбудови екологічної мережі Розточанського краю. Важлива його роль у міжнародній співпраці, наслідком якої є створення української частини Міжнародного біосферного резервату «Розточчя».

Від НПП "Сколівські Бескиди" взяв участь у роботі конференції заступник директора з наукової роботи Приндак Василь Петрович, який привітав працівників Яворівського НПП, побажав їм нових ідей та звершень і подякував за співпрацю у сфері охорони природи.

Прес служба
НПП "Сколівські Бескиди"Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт