Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


PR стратегія національних природних парків Карпатського регіону

На початку жовтня на базі Карпатського національного природного парку в с.Микулиничі відбувся семінар на тему: «PR національних природних парків Карпатського регіону», в рамках виконання проекту "Збереження карпатських пралісів", який впроваджується Українським товариством охорони птахів за сприянням та фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина).

Від НПП «Сколівські Бескиди» в даному заході взяли участь два представники. В роботі семінару також взяли участь представники Карпатського НПП, НПП «Верховинський», «Зачарований Край», «Синевир», «Гуцульщина», «Черемоський» та «Вижницький».
Чим живуть парки, які проблеми вирішують, яка їх роль в соціально- економічному житті регіону, як налагодити ефективну роботу з громадами – ці та інші питання обговорили учасники на заході. У рамках семінару розробили стратегію роботи національних парків з місцевими медіа, обговорили напрямки і методологію роботи.

Представники нацпарків провели дискусію з проблематики в роботі з громадами, органами влади та пресою. Результатом роботи стало розроблення комплексного PR плану для висвітлення роботи нацпарків і досягнення кращої взаємодії з громадами.

Василь Приндак,
заступник директора з наукової роботи
НПП "Сколівські Бескиди"Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт