Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Похід на гору Лопата

Цими днями група туристів із Сумщини подолали вершину гори Лопата! Гора Лопата – це гірська вершина висотою 1210 метрів над рівнем моря, яка розміщена на хребті Зелемянка на відстані 8 кілометрів на південь від міста Сколе.


Маршрут на гору Лопата - один з найвідвідуваніших маршрутів на території парку і привертає увагу відвідувачів прекрасними краєвидами, чудовою флорою і фауною, а саме головне - чистим гірським повітрям. Повертатися назад з гори найпростіше дорогою виходу, але можна теж перейти на вершину сусідньої гори Кудрявець (висота 1242,3 м.), яка розміщена на відстані 500 метрів на захід від Лопати і зійти з неї до села Гребенів.
Також,з гори Лопата можна зійти до села Кам’янка, якщо йти на північно-схід. Потім з цього села веде дорога через долину річки Кам’янка. Саме при цій дорозі ви знайдете відомий водоспад Кам’янка та озеро Журавлине.
Цей маршрут - чудова фізична вправа для вихідного дня при цьому отримавши масу задоволення та прекрасні незабутні спогади.

Ця група відвідала багато цікавих місць в Україні, але на Сколівщині більшість з відвідувачів були вперше, але, як вони відмітили, після побаченого вони обов'язково ще сюди приїдуть. Мають ще на меті відвідати гору Парашка.

Любите гори – ходіть частіше, важко йти перші рази – далі буде легше.

Іванна Іваникович,
фахівець з екологічної освіти
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі