Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Підсумки конкурсу на кращу новорічну композицію

27.12.2019 р. в НПП «Сколівські Бескиди» були проведені підсумки конкурсу на кращу новорічну композицію.

Роботи учнів вражали своєю майстерністю і вишуканістю. Учасники конкурсу виконали роботи з різних природних, підручних і побутових матеріалів. Загалом на конкурс було подано 44 роботи навчальних закладів Сколівського району.

Номінації конкурсу були розподілені на дві частини:
- Новорічна композиція ( новорічний вінок, букет );
- Стилізована ялинка, ( виконана в різних техніках ).
Членами журі було проаналізовані роботи і обрано такі найкращі композиції:

Номінація «Новорічна композиція»
1-4 кл.
I місце – Винницка Дарина – 3 кл.,Корчинська ЗЗСО I-III ст.
II місце – Малісевич Анжеліка – 2 кл., Сколівський ЗЗСО I-III ст. № 3
Будай Христина – 9 р., Жупанська ЗОШ - I-II ст.
III місце – Калинів Богдан – 2 кл., Коростівський ЗЗСО I-II ст.
Колективна робота – Сможенська ЗЗСО I-II ст. ( керівник Данів Марія Михайлівна ).
5-11 кл.
I місце – Коцан Софія – 10 р., Сколівський БДЮТ,
Варгас Наталія – 10 кл., Підгородцівський ЗЗСО I-III ст.
II місце – Ковбаснюк Вероніка – 10 кл., Орівський ЗЗСО I-III ст..
III місце – Пападопулос Юрій, Гирчак Богдан – 6 кл., Сможенська ЗОШ I-II ст.
Бандерич Вікторія – 5 кл., Довжанська ЗЗСО I-III ст.

НОМІНАЦІЯ «Стилізована ялинка»
1-4 кл.
I місце - Яворський Ігор – 3 кл., Корчинський ЗЗСО I-III ст..
II місце – Лемко Тарас – 4 кл., Сколівський ЗЗСО I-III ст. № 3
III місце – Андрущакевич Катерина – 8 р., 3 кл.- Тухольківський НВК
Винницький Василь, Корчинський Володимир – 2 кл., Корчинська ЗЗСО I-III ст.
5-11 кл.
I місце – Місюна Софія – 13 р., Сколівський БДЮТ
II місце – Данилович Діана – 7 кл., Підгородцівський ЗЗСО I-III ст.
III місце – Карпінський Роман – 7 кл., 13 р., Головецький ЗОШ I-II ст.
Максимів Тетяна – 15 р., 10-А кл.,Тухлянський ОНЗ ЗЗСО I-III ст. – гімназія

Учасники конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями відповідно до умов конкурсу.
Подані композиції в подальшому залишаться для облаштування еколого-просвітницьких центрів та при проведені еколого-просвітницької роботи серед населення.

Оксана Федишин
фахівець з еколого-освітньої роботи
НПП « СКОЛІВСЬКІ БЕСКИДИ»

Коментарі