Підсумки конкурсу на кращу новорічну композицію

26 грудня 2017 року спільною комісією з представників відділу освіти Сколівської РДА та НПП "Сколівські Бескиди" підбито підсумки виставки-конкурсу на кращу новорічну композицію. Особливістю цьогорічного конкурсу було це, що він проходив в рамках виконання проекту "Збереження карпатських пралісів", який впроваджується Українським товариством охорони птахів (ТОП) – представником міжнародної природоохоронної асоціації BirdLife International в Україні, у співпраці та за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина).

Серед експонатів учні представили, зокрема, ялинки із стружок від олівців, новорічні іграшки зі шишок та інших матеріалів, композиції із паперу та картону, пінопласту та фольги тощо.

Мета виставки-конкурсу: виховання шкільної молоді в дусі бережливого ставлення до природи, пропаганда серед учнівської молоді руху за збереження хвойних дерев, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності. Конкурс дозволяє допомогти дітям навчитися бути уважними до світу, що оточує їх; побачити в ньому те, що вимагає любові та захисту; пробуджує в їхніх думках співчуття та розуміння життя в його проявах.
IMG_0722
Виставка вийшла надзвичайно гарною, цікавою, веселою і барвистою. Дитячі «шедеври» радували око та додавали святкового настрою.

Результати конкурсу-виставки

Номінація новорічна композиція (новорічний вінок, новорічний букет, новорічна картина)
- серед учнів 1-6 класу

1 місце - Станковська Анастасія, учениця 1(5)-А класу Сколівської академічної гімназії

2 місце - Корчинська Вікторія, учениця 1(5)-А класу Сколівської академічної гімназії
3 місце - розділили учні 5 класу Орівської ЗОШ І-ІІІ ст та Савуляк Христина, учениця 6 класу Сопітської ЗОШ І-ІІ ст.

номінація- стилізована ялинка і сюжетна композиція
- серед учнів 1-6 класу

1 місце - Джуфер Вікторія, учениця 2 класу Підгородецько ЗОШ І-ІІІ ст..
2 місце - Герц Олег, учень 3 класу Сколівської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.
3 місце - Славитяк Анастасія, учениця 5 класу Завадківської ЗОШ І-ІІІ ст..

- серед учнів 7-11 класу
1 місце - Щебентович Володимир, 10-А клас Тухлянського НВК "СЗШ-гімназія"
2 місце - колективна робота учнів Сможенської ЗОШ І-ІІ ст.
3 місце - Роман Марія, учениця 8 класу Жупанської ЗОШ І-ІІ ст.

номінація- стилізована ялинка і сюжетна композиція
- серед учнів 7-11 класу
1 місце - Костище Руслана, учениця 10 класу Орівської ЗОШ І-ІІІ ст
2 місце - колективна робота учнів гуртка образотворчого мистецтва Сколівської академічної гімназії "Веселка"
3 місце - розділили учні 11 класу Орівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Сереброва Вікторія учениця 7 класу Сколівської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.

Марина Приндак,
інженер з еколого-освітньої роботи