Підбито підсумки конкурсу на кращу новорічну композицію

Сьогодні спільною комісією з представників відділу освіти Сколівської РДА та НПП "Сколівські Бескиди" підбито підсумки виставки-конкурсу на кращу новорічну композицію «Букет замість ялинки». Особливістю цьогорічного конкурсу було це, що він проходив в рамках виконання проекту "Збереження карпатських пралісів", який впроваджується Українським товариством охорони птахів (ТОП) – представником міжнародної природоохоронної асоціації BirdLife International в Україні, у співпраці та за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (Німеччина).

IMG_3883

Серед експонатів учні представили, зокрема, ялинки із макаронних виробів, новорічні іграшки зі пластикових пляшок та комп’ютерних дисків, композиції із бумаги та картону, сірників та фольги тощо.

Мета виставки-конкурсу: пропаганда серед учнів бережливого ставлення до природи; формування практичних умінь та навичок по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику; стимулювання учнівської молоді до участі в громадському русі за збереження від передсвяткових браконьєрських порубок дерев хвойних порід та поширення досвіду цієї діяльності.

Виставка вийшла надзвичайно гарною, цікавою, веселою і барвистою. Дитячі «шедеври» радували око та додавали святкового настрою.

IMG_3879

Результати конкурсу-виставки

Номінація 1-6 клас

1 місце - розділили Лях Галина, учениця 1-В класу Сколівської ЗОШ І ст. та Лях Святослав, учень 4 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст.

2 місце - розділили Станковська Анастасія, учениця 3-Б класу Сколівської ЗОШ І ст. та Швед Вікторія і Гарасим’як Вероніка, учениці 5 класу Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст.
3 місце - розділили Мирошниченко Романна, учениця 3 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Товт Юрій, учень 3-А класу Сколівської ЗОШ І ст.

Всі інші учасники конкурсу:

1. Приндак Анастасія, учениця 4-А класу Сколівської ЗОШ І ст.
2. Іваникович Вікторія, учениця 4-Б класу Сколівської ЗОШ І ст.
3. Савуляк Олег, учень 1-А класу Сколівської ЗОШ І ст.
4. Яцишин Захар, учень 1-Б класу Сколівської ЗОШ І ст.
5. Зелик Федір, учень 3 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст.
6. Волошин Анастасія, учениця 5 класу Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст.
7. Олійник Юрій, учень 6 класу Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст.
8. Кузейко Наталія, учениця 6 класу Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст.
9. Івановський Богдан, учениця 6 класу Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст.
10. Молчанов Назарій, учень 2 класу Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст.
11. Колективна робота учнів 6 класу Гребенівської ЗОШ І-ІІ ст.
12. Колективна робота учнів 4 класу Гребенівської ЗОШ І-ІІ ст.

IMG_3881

Номінація 7-11 клас:

1 місце - Колективна робота учнів 11 класу Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст.
2 місце - розділили Колективна робота учнів 7 класу Коростівської ЗОШ І-ІІ ст. та 1. Гуралів Софія, учениця 7 класу Сколівської академічної гімназії
3 місце - 1. розділили Дмитрів Юрій, учень 7 класу Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст., Костище Іванна і Левицький Дмитро, учні 8 класу Орівської ЗОШ І –ІІ ст. та Костелишин Іванна, учениця 11 класу Тухлянської «НВК СЗШ-гімназія»

Відзначили роботу в цій номінації:

1.Волков Юрій, учень 9 класу Либохорівської «НВК-ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»

Марина Приндак,
інженер з еколого-освітньої роботи