Осіння екскурсія в природу

16 жовтня працівники Національного природного парку «Сколівські Бескиди» провели мандрівку у казковий світ природи для учнів 1-4 класів Сколівської ЗОШ І-ІІІ ст. Йдучи стежкою у буково-ялицевому лісі маленькі мандрівники побачили привабливі ландшафти одіті осінніми барвами.

Діти цікаво та корисно провели дозвілля, їм було показано клонову плантацію ялиці білої, на якій мали можливість провести заміри приросту маленьких клонів. Після проведення практичних навиків з дітьми було проведено різі ігри на природничу тематику, із різного опалого листя учні робили композиції на довільну тематику. Також дітей було ознайомлено з правилами поведінки в природі. Дві години екскурсії проминули непомітно. Від спілкування з природою задоволеними залишилися всі учасники.

Прес-служба