Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Охороні праці – постійну увагу

Одним із основних факторів роботи будь-якого підприємства відповідно до Закону України «Про охорону праці» є створення безпечних, нешкідливих умов праці та співпраця з Управліннями Держпраці і виконавчої дирекції Фонду соціального страхування. Так нещодавно з ініціативи адміністрації НПП «Сколівські Бескиди» в установі проведено дві наради.

Перша нарада проводилась спільно з Сколівським відділенням Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області, друга з Головним управлінням Держпраці у Львівській області. Від виконавчої дирекції Фонду в нараді прийняв участь головний спеціаліст Турчин Григорій Ількович, а від Держпраці головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Джижула Юрій Іванович.
В ході нарад присутніх було проінформовано про стан охорони праці в установі, ознайомлено з профілактичними заходами спрямованими на запобігання нещасних випадків на виробництві та про відповідальність за порушення нормативно-правових актів з охорони праці.
Підсумовуючи наради, директор НПП «Сколівські Бескиди» Бандерич Василь Ярославович, наголосив на дотриманні вимог з охорони праці під час виконання лісозаготівельних та інших робіт та запропонував і надалі підтримувати тісну співпрацю між НПП «Сколівські Бескиди» та Сколівським відділенням Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області, а також Головним управлінням Держпраці у Львівській області.

Василь Куликів,
провідний інженер з охорони праці
НПП "Сколівські Бескиди"

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт