Оголошені результати конкурсів на кращий малюнок та твір на природоохоронну тематику

На території Сколівщини проходили конкурси на кращий малюнок та кращий твір за темою „Людина та ліс”, з метою поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі.

Конкурси проходили в рамках виконання міжнародного проекту "Збереження карпатських пралісів", який впроваджується Українським товариством охорони птахів за участі та фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства.
Організатори конкурсу: Львівське обласне управління лісового і мисливського господарства, національний природний парк «Сколівські Бескиди» та відділ освіти Сколівської РДА.
Членами журі було підведено підсумки конкурсу на кращий малюнок і твір на тему «Людина і ліс». Розглянувши і проаналізувавши роботи, подані на конкурс, журі вирішило:
1. Нагородити грошовими преміями переможців конкурсу на кращий малюнок на тему «Людина і ліс» (серед учнів 1-4 класів):
Перше місце – Мурин Дарина, учениця 2 класу, Лавочненської ЗОШ І-ІІ ст..№ 2
Друге місце – Свистун Вікторія, учениця 2класу Коростівської ЗОШ І-ІІ мт.
Федькович Аліна, учениця 3 класу ПІдгородцівської ЗОШ І-ІІІ ст..
Третє місце – Купінець Романа, учениця 2 класу Завадківської ЗОШ І-ІІІ ст..
Блистів Микола, учень 3 класу Хітарської ЗОШ І-ІІ ст..

2. Нагородити грошовими преміями переможців конкурсу на кращий твір на тему «Людина і ліс»
Перше місце – Шукатка Мар’ян, учень 5 класу Підгородецької ЗОШ І-ІІІ ст..
Друге місце – Скільська Олена, учениця 7класу Плав’я-ВадрусівськогоНВК «ЗОШ І-ІІ ст..-ДНЗ»
Прохніцька Христина, учениця 8 класу ВолосянківськоїЗОШ І-ІІ ст..
Третє місце – Лаганович Христина, учениця 6 класу Коростівської ЗОШ І-ІІ ст.
Паленичка Надія, учениця 7 класу Тухлянського НВК «СЗШ-гімназія»
Купінець Остап, учень 6 класу Завадківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Марина Приндак,
інженер з еколого-освітньої діяльності