НПП «Сколівські Бескиди» відвідали діти з Сокальщини (Двірцівський НВК )

Цікаво було дітям побувати на водоспаді на річці Кам`янка та відвідати озеро Журавлине (Мертве), а потім повернутись до "джерельної" води, що б`є зі скелі над річкою Кам`янкою, помилуватися природним дивом і зробити світлини напам`ять.

Також учні не забули відвідати і кімнату-музей, яка знаходиться в адмінприміщенні НПП «Сколівські Бескиди», де було проведено ознайомчу екскурсію. Учням було цікаво послухати про історію, життя та побут бойків, подивитися та доторкнутися до старовинних речей, відчути себе на мить справжнім "бойком".

Пізніше діти відвідали Музей історії Тустані, який є частиною Державного історико-культурного заповідника "Тустань". У експозиції музею представлені фрагменти дерева (гонти, драниці, тиблі, клини тощо), шкіри та скла. Є чимало фрагментів кераміки, яку датують ІХ-XVII ст., кахлів ХV-XVI ст. Унікальні експонати: дерев'яна посудина Х ст., хрестик-енколпіон, озброєння тустанських воїнів. Гордістю музею є макети "Тустань — п'ятий будівельний період" та "Підвісні ворота фортеці", як було зроблено після створенням цифрової тривимірної моделі міста-фортеці Тустань.

Після захопливої розповіді діти оглянули залишки оборонного комплексу фортеці «Тустань».

Надіємось, що учні неабияк збагатили свої знання та гарно і змістовно провели час в Карпатах.

Відділ рекреації та благоустрою