Національний природний парк «Сколівські Бескиди» відвідали діти з Жовківського району

До Дня Соборності України в рамках проекту «Мандруй Львівщиною» НПП «Сколівські Бескиди» відвідали діти з Жовківського району (дитячий центр оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка»).

25 січня діти здійснили пішу прогулянку еколого-пізнавальною стежкою «Долиною р. Кам’янка» та відвідали кімнату-музей, яка знаходиться в адмінприміщені парку.

В суботу, 27 січня, відбулось зимове сходження на гору Ключ. Задля вшанування дня воз`єднання Української держави, підкорювачі гори, на самій її вершині підняли прапор України та заспівали Державний гімн. Гора Ключ була обрана не випадково, в роки Першої світової війни вона стала ареною кривавих боїв між Українськими січовими стрільцями та російським військом.

Відділ рекреації та благоустрою