Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Нарцис – квітка краси

Проводячи благоустрій території Крушельницького лісництва працівники висадили навколо штучно створеної водойми нарциси (трубчастий та поетичний).


Нарциси – одні з найвідоміших, поширених і , навіть можна сказати, легендарних квітів. Саме з нарцисом, а точніше, з походженням його назви, пов'язаний дуже красивий давньогрецький міф про самозакоханого юнака. Прекрасні квіти нарциса є дуже поширеною прикрасою наших ділянок. Нарциси у групових насадженнях мають дуже живописний вигляд, адже щільні ряди цих рослин під час цвітіння представляють найкрасивіше видовище. Нарцис дуже ніжний і гарний, має сильний аромат і розпускається одним з перших, радуючи нас своїми ніжними світлими квітками вже в березні-квітні. Голівка нарциса завжди небагато схилена набік, і коли він росте на березі струмка або озера, створюється враження, що він любується своїм відбиттям. У природі галявини дикорослих нарцисів охороняються Законом, а саме «Долина Нарцисів», адже нарцис вузьколистий (це підвид нарциса поетичного) занесено до Червоної книги України.

В майбутньому працівники лісництва планують відтворити міні Хустську «Долину Нарцисів» на території розсадника для розведення та збереження цих видів рослин.

Сергій Масендич,
лісничий Крушельницького л-ва
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт