Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


На території НПП «Сколівську Бескиди» відкриють новий туристичний маршрут: «До Бункеру Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА»

23 серпня стартує перша мандрівка за новим туристичним маршрутом: «До Бункеру Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА», що у селі Корчин Сколівського району. Маршрут розрахований на активних туристів, які готові подолати пішки 7 кілометрів в одну сторону й пролягає територією національного природного парку "Сколівські Бескиди".Працівниками НПП «Сколівські Бескиди» було прочищено та промарковано маршрут «До Бункеру Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА».
Зокрема було встановлено стовпи для інформаційних знаків, облаштованно перехід через річку, покошено траву на галявині (місце обіду) та біля бункеру, облагородженно криницю.«Роботи розпочали фактично із червня, обирали оптимальні варіанти пересування, оскільки це заповідна територія, аби обмежити був мінімальний вплив на навколишнє середовище. Тож обрали зручний маршрут, щодо рівня складності, ознакували, встановили інформаційні, навігаційні таблиці» - зазначила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака . Сам маршрут пролягатиме до місця, де був Бункер Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА.
Богдан Сидорак, член ради Громадської організації «Клуб мандрівників Прикарпаття», організатор двох пошукових експедицій бункера Головного осередку пропаганди ОУН і УПА, каже, що бункер вдалося відшукати за допомогою місцевих жителів. «Він розміром 35 на 5 метрів. Бункер Головного осередку ОУН і УПА цікавий тим, що там працювали чинні працівники Національного визвольного руху: Роман Шухевич, Галаса Орлан, Зарицька, місцеві знані особи: Петро Полтава, Горновий та інші.
За словами Наталії Табаки, основна мета розробки такого шляху — вшанування пам’яті учасників національно-визвольних змагань, збереження історії, передання її подальшим поколінням і патріотичне виховання молоді.


Програма відкриття туристичного шляху «До Бункеру Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА»
Дата: 23 серпня 2017 року
Нитка шляху: с. Корчин – символічна могила (місце загибелі Івана Корчинського) – бункер ГОСП
8.00 – 8.45 с.Корчин
Панахида на могилі І.Корчинського
9.00 – 9.30 с.Корчин
9.30 – 10.30 Перехід до могили Івана Корчинського («Корчака»)
10.30 – 11.00 Символічна могила на місці загибелі Івана Корчинського («Корчака»)
11.00 – 12.00 Перехід до бункер головного осередку пропаганди ОУН і УПА (ГОСП).
12.00 – 12.20 Перевал/ відпочинок
12.20 – 13.20 Перехід до бункер головного осередку пропаганди ОУН і УПА (ГОСП).
13.20 – 15.20 Бункер головного осередку пропаганди ОУН і УПА (ГОСП)
15.20 – 18.20 Повернення до с. Корчин
Прес служба
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт