Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» стартувала

акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Щоб привернути увагу громадськості та молоді до такого важливого та відповідального процесу, як створення лісів, навесні вже не один рік поспіль під егідою Державного агентства лісових ресурсів України проводиться Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Цього року вона стартувала у Міжнародний день лісів – 21 березня. Протягом місяця, аж до 21 квітня (Дня довкілля в Україні) буде проведено заходи з весняної посадки лісу в кв.33 вид.36 на площі 1,8 га Підгородцівського лісництва із залученням учнівської та студентської молоді, представників громадських організацій та органів влади, засобів масової інформації, а також усіх тих, в кого є бажання особисто взяти участь у створенні лісів.

Національним природним парком «Сколівські Бескиди» спільно з Сколівським РЕСом заплановано створити алею енергетиків, мета якої – це збільшення зелених масивів та привабливих місць для відпочинку туристів.

Крім головного заходу акції – посадки дерев, нацпарк запланував проведення широкої роз’яснювальної роботи серед молоді щодо важливості збереження та примноження зеленого багатства нашого краю. Лісівниками будуть проведені лекції в школах, практичні заняття з членами шкільних лісництв при Сколівській школі-інтернат та ЗОШ І-ІІ ст. с.Завадка, перегляд тематичних відеофільмів про значення лісів у життєдіяльності людини, організовані походи школярів в лісництва та лісові розсадники, розповсюдженні серед учасників акції листівки та буклети природоохоронного характеру.

Також 2 квітня буде проведено екологічну акцію «День зустрічі птахів», в рамках якої членами шкільного лісництва буде розвішано дуплянки в навколишніх парках та лісах.

До Дня довкілля намічено очищення берегів водойм від сміття, розчищення та упорядкування існуючих джерел в лісах. Протягом місяця триватиме також озеленення та покращення благоустрою прилеглих територій та садиб лісництв.