Головна
Новини НПП
Механізми громадського контролю
Комунікація з громадськістю
Репрезентативні ділянки
Послуги
Садивний матеріал
Основні дані
Завдання НПП
Законодавство
Природні умови
Рослинність
Ліси
Тваринний світ
Птахи
Об'єкти неживої природи
Путівники
Туристичні маршрути
Публікації про НПП
Джерела інформації
Рекомендовані сайти
Фотогалерея
Відео
Контакти


Лісівничі роботи восени

Осінь – це пора заготівлі та висівання насіння головних лісоутворюючих порід, пора підведення підсумків роботи за вегетаційний період.

Зокрема, проводиться інвентаризація та атестація лісокультурних об’єктів, намічаються заходи на наступний рік для покращення їх стану.
Отже, на лісових розсадниках НПП вирощено 188,5 тис.шт. стандартних сіянців і укорінених живців, та 1,5 тис.шт. стандартних саджанців лісових і декоративних порід. Відповідними доглядами забезпечено їх добру приживлюваність та збереженість.

А ще, восени формується пакет документів для погодження у вищих інстанціях всіх лісогосподарських та лісозахисних заходів на наступний рік. Цьому передували польові роботи із обстеження та відведення ділянок лісу під різні види робіт, виявлення вогнищ хвороб та шкідників лісу.
У єгерської служби свої невідкладні роботи: поступово заповнюються сіном, кормовими віниками, сіллю, коренеплодами, зерновими та концентрованими кормами годівниці для диких тварин.
Традиційно в цю пору проводяться осінні планові ревізії обходів, в процесі яких контролюється збереження лісів і майна, яке знаходиться під охороною матеріально-відповідальних осіб, а також якість проведення лісоохорони, лісовідновлювальних та інших лісогосподарських заходів.
Нам слід пам’ятати, що збереження та охорона природи є обов’язком кожного громадянина нашої держави.

Леся Джуфер,
провідний інженер
з лісовідновлення
НПП «Сколівські Бескиди»

Коментарі

Ім’я або нік
Пошта
Сайт